fbpx
Your search results

Äripindade vahendus

Äripindade vahendus

Uus Maa Nord professionaalsed maaklerid aitavad Sulle leida äripinna või Sinu äripinnale ostja

Kinnisvara väljaüürimisega kaasnevad mitmed riskid. Oluline on leida üürnik, kes kasutab kinnisvara heaperemehelikult ja peab kinni kokkulepetest. Samuti peab üürileping olema kooskõlas seadusega vältimaks tulevikus vaidlusi ja kaheti mõistetavaid punkte.

Meie mitmeaastase kogemusega spetsialistid juhivad kogu väljaüürimise protsessi alates üürihinna määramisest kuni kliendile kinnisvara üleandmiseni. Meie lepingud on kokku pandud juristide poolt ja leiavad kaasajastamist vastavalt seaduse muutumisele.

Hinnakiri

Äripinna üürilepingu sõlmimisel puhul on vahendustasu sõlmitud üürilepingu ühe kuu üürisumma.
Äripinna müügi puhul on vahendustasu 2-5% lõpptehingu suurusest.

Täpne vahenduse suurus sõltub objekti spetsiifikast (kaugus linnast, asukoht, suurus, prognoositav realiseerimise periood, hind)
* Hindadele lisandub käibemaks.

Teenuse garantii

Kui soovite müüa või üürile anda kinnisvara, soovitame Teil kindlasti meiega ühendust võtta. 20 aastat usaldust ja klientide soovitusi räägib ise enda eest. Lisaks tagab meie maaklerite professionaalsus eeskujuliku klienditeeninduse kinnisvara ostul, müügil ja üürileandmisel esimesest kontaktivõtust kuni tehingu eduka teostamiseni. Oleme oma maaklerite kvaliteedis nii veendunud, et anname Teile garantii nende tegevuste kohta, mida Uus Maa Kinnisvarbüroo maaklerid teevad Teie varaga tegelemisel.

Võta Ühendust

Kõige kiirema vastuse saate, kui täidate allpool olevad väljad. Nii saab just teie jaoks sobivam maakler teiega esimesel võimalusel ühendust võtta.

    Kontaktandmed

    Ettevõtte nimi: PESA KINNISVARA OÜ
    Registreerimis nr: 14911248
    KMKR nr: EE102231777

    Compare Listings