fbpx
Результаты посика

Прийти работать

Прийти работать

Ваша карьерная возможность — стать брокером Uus Maa Nord!

Вы устали от оплачиваемой работы? Станьте агентом по недвижимости в агентстве недвижимости Uus Maa Nord.

 • У нас самая сильная система обучения на всем рынке недвижимости.
 • Под брендом Uus Maa работают эксперты, получившие наибольшее признание «Eesti Aasta Maakler».
 • Мы — признанное агентство недвижимости в Европе — в 2008, 2009 и 2017 годах Euromoney выбрало Uus Maa как лучшее агентство недвижимости в Эстонии! В 2012 году мы являемся самой дружелюбной по отношению к семье и сотрудникам компанией по недвижимости в Эстонии!

Вы должны подать заявку на работу:

 • CV
 • Мотивационное письмо

Материалы можно отправлять по адресу nord@uusmaa.ee

Мотивационное письмо должно включать:

 • Причина, по которой желательно работать в агентстве недвижимости Uus Maa Nord
 • Объяснение того, почему вы подходите для в нашей команде

Зачем становиться брокером Uus Maa Nord?

 • Выдающаяся команда

  НОВАЯ ЗЕМЛЯ Не каждый может стать брокером Nord, а только тот, кто любит работать и учиться и делает все возможное каждый день.

 • Обучение и возможности

  У нас есть сильная система обучения, которая готовит профессионального наставника под руководством личного наставника.

 • Офис в центре города

  Офис UUS MAA Nord расположен на границе Сюдалинна и Каламая, всего в нескольких шагах от рынка Балтийского вокзала.

 • Наши ценности

  UUS MAA Nord профессионален, полон энтузиазма, активен, честный и заботливый.

UUS MAA on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil info@uusmaanord.ee

Headele inimestele on meil alati pakkuda nii väljakutseid kui ka väärilist tasu.

Mitmel meie tippmaakleril ei ole autojuhilubegi. Autojuhtimisoskus sageli küll hõlbustab ajakasutust, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistuseks. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu hoovõturaja, millelt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

Sinu teenistus sõltub Sinust endast. UUS MAA on kinnisvaraturul olnud juba üle 27 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu teenistus. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! UUS MAA võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid. Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Сравнить списки