fbpx
Your search results

Careers

Careers

Your career oppouusrtunity – become a broker of Uus Maa Nord!

Are you tired of paid work? Become a real estate agent at Uus Maa Nord Real Estate Agency.

 • We have a strong training system that trains a professional mentor under the guidance of a personal mentor.
 • Uus Maa brand has the most experts who have received “Eesti Aasta Maakler” recognition.
 • We are a recognized real estate agency in Europe – in 2008, 2009 and 2017, Euromoney has chosen Uus Maa as the best real estate agency in Estonia! We are the most family- and employee-friendly real estate company in Estonia in 2012!

To apply, you must send:

 • CV
 • Letter of motivation

Materials can be sent to nord@uusmaa.ee

The letter of motivation must include:

 • The reason why you desired to appy at Uus Maa Nord
 • An explanation of why you are a suitable for our team

Why become a broker at UUS MAA Nord?

 • Outstanding team

  Not everyone can become a UUS MAA Nord broker, but only those who love to work and study and do their best every day.

 • Training and opportunities

  We have a strong training system that trains a professional mentor under the guidance of a personal mentor.

 • Office in the city center

  UUS MAA Nord’s office is located on the border of Südalinna and Kalamaja, only a few steps away from the Balti Jaam’s market.

 • Our values

  Uus Maa Nord is professional, enthusiastic, active, honest and caring.

UUS MAA on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil info@uusmaanord.ee

Headele inimestele on meil alati pakkuda nii väljakutseid kui ka väärilist tasu.

Mitmel meie tippmaakleril ei ole autojuhilubegi. Autojuhtimisoskus sageli küll hõlbustab ajakasutust, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistuseks. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu hoovõturaja, millelt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

Sinu teenistus sõltub Sinust endast. UUS MAA on kinnisvaraturul olnud juba üle 27 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu teenistus. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! UUS MAA võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid. Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Compare Listings