fbpx
Your search results

Tule tööle

Tule tööle

Sinu karjäärivõimalus – tule Uus Maa Nordi maakleriks!

Oled tüdinenud palgatööst? Tule kinnisvaramaakleriks Uus Maa Nord Kinnisvarabüroosse.

 • Meil on tugev koolitussüsteem, mis treenib isikliku mentori juhendamisel alustaja professionaalseks maakleriks.
 • Uus Maa brändi all tegutseb kõige rohkem “Eesti Aasta Maakleri” tunnustuse pälvinud eksperte.
 • Oleme tunnustatud kinnisvarabüroo Euroopas – Euromoney on 2008., 2009. ja 2017. aastal valinud Uus Maa parimaks kinnisvarabürooks Eestis! Oleme 2012. a 2013. aasta Eesti kõige pere- ja töötajasõbralikum kinnisvaraettevõte!

Kandideerimiseks tuleb saata:

 • CV
 • Motivatsioonikiri

Materjalid saada aadressile nord@uusmaa.ee

Motivatsioonikiri peab sisaldama:

 • Põhjendust, miks soovitakse tööle tulla just Uus Maa Nord Kinnisvarabüroosse
 • Selgitust, miks just Sina sobid meie meeskonda

Miks tulla Uus Maa Nord Maakleriks?

 • Silmapaistev meeskond

  UUS MAA Nordi maakleriks ei saa mitte igaüks, vaid üksnes see, kes armastab tööd ja õppimist ning annab endast iga päev oma parima

 • Koolitused ja võimalused

  Meil on tugev koolitussüsteem, mis treenib isikliku mentori juhendamisel alustaja professionaalseks maakleriks.

 • Kontor südalinnas

  Uus Maa Nord kontor asub Südalinna ja Kalamaja piiril, vaid mõne sammu kaugusel Balti Jaama turust.

 • Meie väärtused

  UUS MAA Nord on professionaalne, entusiastlik, aktiivne, aus ja hooliv.

UUS MAA on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil info@uusmaanord.ee

Headele inimestele on meil alati pakkuda nii väljakutseid kui ka väärilist tasu.

Mitmel meie tippmaakleril ei ole autojuhilubegi. Autojuhtimisoskus sageli küll hõlbustab ajakasutust, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistuseks. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu hoovõturaja, millelt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

Sinu teenistus sõltub Sinust endast. UUS MAA on kinnisvaraturul olnud juba üle 27 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu teenistus. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! UUS MAA võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid. Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Compare Listings