50m2
3140.00€
2
Kirjeldus
Kalamaja südames müügis 2-toaline korter Stalini-aegse kivimajas.
Lagede kõrgus 2.8m.
Kortermaja asub täpselt Kalamaja pargi vastas ning on äärmiselt mugava asukohaga – ühistranspordipeatus maja ees, trammipeatus ca 650m kaugusel, erinevad poed-kohvikud – kõik jalutuskäigu kaugusel. Lisaks Arsenali Keskus 800m kaugusel. Noblessner üle tee.
Kortermajal on renoveeritud vee- ja kanalisatsioonitorustik, elektrijuhtmestik, sideühendus ning küttesüsteemi ja radiaatorite vahetus. Samuti renoveeritud katus ja fassaad
Tasuta parkimine maja sisehoovis või linnatänaval.
Võta minuga ühendust ja küsi lisa!
JAGA MINU KONTAKTI KÕIGILE, KES VAJAVAD KINNISVARANÕU!
Võtame müüki teie kinnisvara üle Eesti ja leiame parima hinnaga ostja!
Küsi lisa: +372 5807 0200 või kirjuta nord@uusmaa.ee
Vali UUS MAA Nord, sest meie maaklerid suudavad Teid professionaalselt nõustada kogu ostu-müügiprotsessi vältel.
Meie maaklerid pakuvad sõbralikku, iga konkreetse kliendi vajadusi arvestavat, paindlikku ja usaldusväärset teenust. Aitame kogu protsessi läbi viia ja võtame enda kanda kogu tehingutega seonduva asjaajamise, tegutsedes diskreetselt Teie parimates huvides.
Vahendustasu täpne suurus sõltub objekti müügihinnast, asukohast, objektile tehtava reklaami mahust ja prognoositavast müügiperioodist.
——————-
TELLI HINDAMINE: nord@uusmaa.ee (Uus Maa eksperthinnangut aktsepteerivad kõik finantsasutused)